Kontakt

Delamaris d.o.o.

Kal 1, SI-6257 PIVKA,

E: info@delamaris.si

T: (05) 70 31 000

Faks: (05) 70 31 001


Direktor

mag. Janez Rebec, univ. dipl. ekon.

Tajništvo

Sanja Nošaj | T: (05) 70 31 111 | E: sanja.nosaj@pivkap.si


Služba za marketing

Direktorica marketinga

Špela Žitko | T: (05) 70 31 050 | E: spela.zitko@pivkap.si

Služba za odnose z javnostmi

Petra Skok | T: (05) 70 31 140 | E: petra.skok@pivkap.si


Sektor za prodajo

Direktor prodaje

Damjan Oblak | T: (05) 70 31 123 | E: damjan.oblak@pivkap.si

Vodja prodaje Slovenija in vodja nabave

Gregor Moljk | T: (05) 70 31 012 | E: gregor.moljk@pivkap.si

Vodja prodajne operative

Darja Kaluža | T: (05) 70 31 024 | E: darja.kaluza@pivkap.si

Služba za domačo prodajo

Tel.: (05) 70 31 029

Tel.: (05) 70 31 030

Tel.: (05) 70 31 038

Fax: (05) 70 31 031

Služba za nabavo

Tel.: (05) 660 58 21


Finančni sektor

Direktorica financ

Marina Žitko | T: (05) 7031 021 | E: marina.zitko@pivkap.si

Računovodstvo

Tel.: (05) 7031 021

Fax: (05) 7031 031

Plačilni promet, kompenzacije in IOP

Tel.: (05) 70 31 142

Tel.: (05) 70 31 143

Fax: (05) 70 31 001

e-pošta: finance@delamaris.eu


Služba prodaje tuji trgi (zunanje trgovine)

Področni komercialist

Dejan Stupan | T: (05) 70 31 027 | F: (05) 70 31 031 | E: dejan.stupan@pivkap.si

Komercialistka

Bojana Arko | T: (05) 70 31 125 | F: (05) 70 31 031

E: bojana.arko@delamaris.eu


Služba za sisteme vodenja, upravljanje človeških virov, splošne in pravne zadeve

Direktorica za sisteme vodenja in upravljanja človeških virov, splošne in pravne zadeve

Mateja Perkovič Hudovernik | T: (05) 70 31 018 | E: mateja.perkovic@delamaris.eu

Zaposlovanje

Cvetka Rebec | T: (05) 70 31 130 | E: zaposlitev@pivkap.si

Klavdija Zver | T: (05) 70 31 039 | E: klavdija.zver@delamaris.eu

PREDSTAVNIŠTVA

Delamaris Zagreb d.o.o.

Drežnička 13
10000 Zagreb, Hrvaška

T: +385 (1) 4100844 | F: +385 (1) 4111736

E-pošta vodje predstavništva: alen.zoric@delamaris.eu


Pivka – S d.o.o. Beograd

Bosanska 22, 22304 Novi Banovci, Srbija

T: +381 22 341 159 | F: +381 22 341 064

E-pošta vodje predstavništva: nikic.milutin@pivka-s.rs